гривні грн
viber  telegram.png  

Режим роботи менеджерів:
ПН - ПТ: с 9:00 до 20:00
СБ - НД: с 10:00 до 18:00

Каталог товарів

Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

·         1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду зі справжньою Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

·         1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності користувач повинен припинити використання сайту.

·         1.3. Справжня Політика конфіденційності застосовується тільки до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

·         1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються користувачем сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

·         2.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які користувач надає за запитом Адміністрації сайту.

·         2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в межах справжньої Політики конфіденційності, надаються користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

·         3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати з метою:

·         3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.

·         3.1.2. Надання користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту.

·         3.1.3. Встановлення з користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

·         3.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

·         3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих користувачем.

·         3.1.6. Сповіщення користувача Сайта про стан Замовлення.

·         3.1.7. Надання користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

·         3.1.8. Надання Користувачеві за його згодою, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, новинної розсилки та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

·         3.1.9. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

·         3.1.10. Надання доступу користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень і послуг.

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

·         4.1. Користувач зобов'язаний:

·         4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

·         4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

·         4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

·         4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 справжньої Політики конфіденційності.

·         4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних користувача.

·         4.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, що зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

·         4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

·         5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов'язання, несе відповідальність за збитки, понесені користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

·         5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо ця конфіденційна інформація:

·         5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

·         5.2.2. Було отримано від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

·         5.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

6. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

·         6.1. До звернення до суду з позовом за спорами, що виникають з відносин між користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

·         6.2. Отримувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

·         6.3. При не досягненні угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

·         6.4. До справжньої Політики конфіденційності та відносин між користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

·         7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди користувача.

·         7.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики

Всі наші ялинки пожежобезпечні, захищені від випадкових загорянь. Ялинки не токсичні і не мають запаху.
З року в рік будуть радувати Ваших клієнтів і їх близьких. Не потребують особливого догляду, довговічні і практичні.
Наші ялинки вироблені в Україні та мають сертифікати, що підтверджують їх екологічність і якість.
Купуючи штучну ялинку сьогодні, Ви та ваш клієнт рятуєте життя одному дереву щороку + 1 до карми!